domů

LETNÍ DĚTSKÝ TÁBOR V ČESKÉM ŠTERNBERKU

Rekreační objekt Radostné Mládí je určen pro školy v přírodě, sportovní soustředění, školní výlety, školení, rodinnou rekreaci apod. V případě požadavku méně osob bude kapacita doplněna dalším zájemcem při zachování soukromí.

Objekt se nachází v pěkném prostřední poblíž řeky Sázavy. Ubytování je zajištěno v chatičkách po dvou, ve srubech po šesti účastnících a pokojích po čtyřech v hlavní budově .

Tábor je vybaven moderním sociálním zařízením včetně teplé vody pro večerní koupání. Bohaté sportovní možnosti poskytují hřiště na kopanou, odbíjenou, nohejbal, vlastní bazén nebo stolní tenis. Využít lze i okolních cyklotras, kola je možné uschovat v táboře. Pujčovna lodí nabízí vodácký výlet.

Kulturní vyžití nabízí místní hrad Český Šternberk a památky nedalekého okolí, jako např. Sázavský klášter, zámky Konopiště, Jemniště i pamětihodnosti Kutné Hory. Nejen za nepříznivého počasí je možné navštívit místní kino.

Strava je zajišťována odborným personálem formou plné penze v rozsahu snídaně, přesnídávka, oběd, svačina a večeře, dle dohody je možno zajistit polopenzi i balíčky.

I letos pro Vaše děti organizujeme dětský tábor. Stejně jako v minulých letech je připraven bohatý program: celotáborová hra, tradiční i netradiční olympiáda, soutěže, sportovní hry, stezka odvahy, výlet, návštěva hradu, táborák, taneční večer a karneval. O děti se postarají prověření a zkušení vedoucí.

Z technických důvodů jsme byli donuceni přistoupit k novým platebním podmínkám. Nově je zavedena záloha ve výši 3000 kč se splatností do 15. května 2024 a doplatek do 15. června. Každou platbu je potřeba opatřit stejným variabilním symbolem.

Pro lepší orientaci a posouzení nabídky je možno nahlédnout na foto z akcí tábora.

Aktualizováno: 12. října. 2023